KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10302080
nr 1030 2080
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Blandteknik, Lage Lindell (1920-1980), signerad, 11x13
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 11 april 2016
kl 18:53:54
1.500 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
Lage Lindell
Läs mer om Lage Lindell